Galimybė dalyvauti forume el. paštu

Registered by Mantas Zimnickas

Būtų gerai turėti galimybę dalyvauti forume el. paštu. Kažką parašius į forumą, turėtų būti galimybė įjungti persiuntimus el. paštu visų tolesnių pasisakymų toje vietoje. Kai ateina laiškas su nauju pasisakymu, turėtu būti galimybė atsakyti į tą laišką ir atsakymas turėtų sugrįžti atgal į forumą.

Blueprint information

Status:
Not started
Approver:
Mantas Zimnickas
Priority:
Undefined
Drafter:
Mantas Zimnickas
Direction:
Needs approval
Assignee:
Mantas Zimnickas
Definition:
Discussion
Series goal:
None
Implementation:
Unknown
Milestone target:
None

Whiteboard

El. pašto galimybė yra https://answers.launchpad.net/ubuntu.lt sistemoje, manau dauguma pagalbos klausimų reiktų perkelti iš forumo į answers sistemą, kaip pvz yra nuoroda į Technical Answers System http://www.ubuntu.com/support

Prieš kelis mėnesius kalbėjausi su Tomu Žeimiu ir jis sakė, kad naujasis Ubuntu.lt naudos launchpad.net Answers sistemą klausimams, Ubuntu.lt kūrėjų nuomonė nepasikeitė?

Aš manau Answers sistema ypač reikalinga ubuntu.lt naudotojams, nes daug klausimų būna standartiniai, į kuriuos atsakant užtektų pateikti nuorodą į FAQ, taip pat nemažai klausimų yra Ubuntu ar Baltix OS bug'ai, o Answers sistema leidžia susieti klausimą su bugreportu. Kadangi http://answers.launchpad.net sistema yra laisva, tai mums užtektų tiesiog išversti šią sistemą į lietuvių kalbą.

(?)

Work Items

This blueprint contains Public information 
Everyone can see this information.