Ubuntu.lt migravimas į Django

Registered by Mantas Zimnickas

Siūlymas perkelti visą ubuntu.lt svetainę į Django.

Blueprint information

Status:
Not started
Approver:
None
Priority:
Undefined
Drafter:
None
Direction:
Needs approval
Assignee:
Mantas Zimnickas
Definition:
New
Series goal:
Accepted for 3.0
Implementation:
Unknown
Milestone target:
None

Related branches

Sprints

Whiteboard

Pagrindimas, kodėl to reikia:

 * Šiuo metu labai sudėtinga įtraukti daugiau žmonių į svetainės vystomo darbus, dėl Drupal, phpBB ir MediaWiki administravimo principo. Daugelis administravimo dalykų daromi tiesiogiai duomenų bazėje, todėl administravimo darbus gali atlikti tik keli, patikimi ir atsakingi žmonės. Naudojant Django, naujų modulių diegimas ir svetainės tobulinimas daugiausiai vyks kodo lygmenyje, todėl svetainės vystymu galės užsiimti bet kas. O padarytus atnaujinimus bus nesunku peržiūrėti ir perkelti į veikiančią svetainę.

 * Svetainės išskyrimas į tris atskiras sistemas sukelia daug nepatogumų, tokių kaip poreikis turėti tris skirtingus prisijungimus, sudėtingas svetainės atnaujinimas, nes naujinti reikia tris skirtingas vietas ir t.t.

Kaip tai planuojama realizuoti:

Dokumentacija
Sphinx http://sphinx.pocoo.org/
Profesionaliai atrodanti ir prižiūrima dokumentacija.

Naujienos, forumas
Būtų gerai padaryti kažką tokio panašaus į Tumblr, visi užsiregistravę svetainės nariai galėtų skelbti nuorodas, paveiksliukus, savo darbastalio screenshotus ir t.t. Vietoje forumo bus galimybė klausti klausimus, kurie galės veikti panašiai kaip stackoverlflow arba kaip paprasta diskusija. Visus šiuos dalykus turės jungti lanksti komentavimo sistema.

Esami naudotojai ir jų migracija
Kadangi bus daroma nauja sistema, tai prisijungimo metu, pagal suvestus duomenis bus patikrinama ar toks naudotojas jau registruotas Django sistemoje, jei ne, tada bus tikrinami duomenys forume, drupal svetainėje, radus atitikmenis bus pasiūlyta susieti naudotoją su jo sukurtu turiniu.
Papildomai bus paklausta įvairių papildomų klausimų, pavyzdžiui integracijai su pagalba.akl.lt sitema ir pan.

(?)

Work Items

This blueprint contains Public information 
Everyone can see this information.

Subscribers

No subscribers.